avukat semiha aslanEn iyi boşanma avukatı Semiha ASLAN'dır diyerek veya benim diyerek karşınıza çıkan ben veya bir başkasına itimat etmenizi beklememekle birlikte, böyle bir iddianın da doğru olmadığını düşünmekteyim.Sonuçta kimse ben kötüyüm demez ama "en iyi boşanma avukatı benim" diyen birçok kişiye rastlamaktayız.En iyi sadece bir tane olacağından, o kişiye denk gelmeniz de çok ihtimal dahili değildir.

Bununla birlikte avukatlar aynı eğitimi aldıkları için teorik olarak aynı bilgiye sahiptirler ancak, takip ettikleri davaya gösterdikleri özen ve pratikleri burada belirleyici olacaktır.

En iyi boşanma avukatı arayan bir çok kişiye rastlamaktayız. İnsanların bu konuda en iyisini araması da doğal bir davranıştır. Çünkü; boşanma davaları kolay gibi görünse de en zor davalardan biridir. Çoğu zaman yaşananlar, kapalı kapılar ardında yaşandığından belgelendirmek, ortaya delil koymak çok zor olabilmektedir.

Bu nedenle çok iyi bir hazırlık gerektirmektedir. Neticesinde kötü yönetilen bir dava sonucunda kayıp maddi ve manevi çok büyük olabilmektedir. Çocuğundan uzak kalmak, maddi manevi tazminat nafakanın azlığı veya çokluğu tarafların hak kaybına ve üzülmelerine sebep olmaktadır.

 

Daha fazla yardım almak için şimdi bize ulaşın!

 ☏ 0555 724 03 52            ☏ 0216 606 0352